Hakkımızda

TARİHÇE
Şafak Oto 1989 yılında İstanbul Bostancı Sanayi Sitesinde perakende mağazası olarak ticaret hayatına başlamıştır. 2005  yılında  Ataşehir’de kurulmuş olan  fabrikada kendi ürünlerini  imal etmeye başlayan Şafak Oto, birçok aksesuar toptancısına da satış yapmıştır.
Bugün Şafak Oto, Yedpa Ticaret Merkezinde toptan satış ve imalat yapmaktadır.
ÜRÜN ÇEŞİDİ
Firmamız; otomobil, SUV, minibüs, kamyon, kamyonet  gibi her türlü araca ve markaya uygun kauçuk, üniversal oto paspas, 3D ve 5D paspas, bagaj havuzu, anahtarlı ürünler, ayna ve ayna aksamı, bakım ürünleri, cam aksesuarları, direksiyon ve aksesuarları, dış aksesuar çeşitler, egzoz aksesuarları, göstergeler, güvenlik sistemleri, hava ürünleri, iç aksesuar çeşitleri, ilk yardım malzemeleri, jant ve tekerlek, koku, koltuk ve aksesuarları, lamba çeşitleri, motor aksamı, perde çeşitleri, ses aletleri, seyahat gereçleri, temizlik malzemeleri, yapışkanlı süs malzemeleri ve zincir grubu kategorileri altında bol çeşidi ile “ANATOLİA ®”  markası altında hizmet vermektedir. 
İNSAN KAYNAKLARI VE ORGANİZASYON YAPISI
Firmamız bünyesindeki ana departmanlar şöyledir ;
Depo yönetimi
İdari işler
Muhasebe
Pazarlama
Satış
Teknik Servis
Şafak Oto başarısını bu güvenilir ve çalışkan kadroya borçlu olduğunu bilmektedir ve buna uygun bir insan kaynakları yönetimi uygulamaktadır.
PAZARLAMA VE SATIŞ EKİBİ
Türkiye’nin her bölgesine hizmet veren Şafak Oto gezer mağaza niteliğindeki araçları ile müşterilerine aktif satış yapar. Aynı zamanda online satış sitelerine tedarik hizmeti de vardır.